Toernooien en Oefenwedstrijden

Voor alle vragen over UIT toernooien – THUIS toernooien of oefenwedstrijden voor de jeugdafdeling kunt u een e mail sturen naar dhctoernooi@gmail.com

De toernooicommissie

 

 

 

DHC  JO17  –  3
Zaterdag 20  mei VFC  Vlaardingen
Zaterdag 27 mei RKAVV
Zaterdag 17 juni Sv Leidschenveen

 

DHC  JO15  –  1
Paasweekend  15-16-17 april Italië  Memorial Stefano Gusella
Zaterdag/zondag 27-28 mei Youth cup Rotterdam
Zaterdag 3 juni TOGB International toernooi

 

DHC  JO15  –  2
Maandag 17 april Vredenburch
Zondag 21 mei Vv Wilhelmina
Maandag 5 juni GJS Gorinchem
Zaterdag 10 juni BVCB

 

DHC  JO15  –  3
Zaterdag 20 mei VELO
Zondag 4 juni Neptunus – Schiebroek
Zaterdag 10 juni Barendrecht

 

DHC  JO15  –  4
Zaterdag 20 mei VELO
Zaterdag 27 mei Sc Woerden

 

DHC  JO15  –  5
Zaterdag 20 mei VELO
Zaterdag 27 mei Sc Woerden

 

DHC  JO13  –  1
Woensdag 1 maart DHC  D TOP toernooi
Zaterdag 3 juni TOGB BVO toernooi

 

DHC  JO13  –  2
Zaterdag 15 april HBS
Zaterdag 20 mei Sc Monster Jan van Bommel toernooi
Zaterdag 27 mei DHC

 

DHC  JO13  –  3
Zaterdag 15 april HBS
Zaterdag 13 mei Vredenburch
Zondag 21 mei Dillitant
Zaterdag 27 mei DHC

 

DHC  JO13  –  4
Zaterdag 13 mei Vredenburch
Zaterdag 20 mei vv Groenweg
Zaterdag 27 mei DHC

 

DHC  JO13  –  5
Zaterdag 15 april HBS
Zaterdag 20 mei VELO
Zaterdag 27 mei DHC
Zaterdag 3 juni Neptunus-Schiebroek

 

DHC  JO13  –  6
Zaterdag 15 april HBS
Zaterdag 20 mei vv Groeneweg
Zaterdag 27 mei DHC
Zaterdag 3 juni Neptunus-schiebroek

 

DHC  JO11  –  1      9 x 9
Zaterdag 15 april HBS
Zaterdag 13 mei DHC E top toernooi
Zondag 28 mei TOGB BVO toernooi
Zaterdag 3 juni Sc Valken BVO toernooi

 

DHC  JO11  –  2
Zaterdag 15 april Cvv Zwervers 9 x 9 toernooi
Zaterdag 20 mei DHC
Donderdag 25 mei Sc Monster
Zaterdag 27 mei vv Spirit Stefan de Vrij Cup

 

DHC  JO11  –  3
Zaterdag 20 mei DHC
Donderdag 25 mei Cvv Zwervers
Zaterdag 27 mei Spartaan 20
Zaterdag 10 juni VDL Maassluis Robin van Persie Cup

 

DHC  JO11  –  4
Zaterdag 20 mei DHC
Donderdag 25 mei Cvv Zwervers
Zaterdag 3 juni GSC/ODS   Dordrecht
Zaterdag 10 juni Sv Leidschenveen

 

DHC  JO11  –  5
Zaterdag 20 mei DHC
Zaterdag 27 mei Spartaan 20
Zaterdag 3 juni GSC/ODS   Dordrecht
Zaterdag 10 juni Sv Leidschenveen

 

DHC  JO11  –  6
Zaterdag 20 mei DHC
Donderdag 25 mei Sc Monster
Zaterdag 27 mei Spartaan 20
Zaterdag 10 juni Stompwijk

 

DHC  JO11  –  7
Zaterdag 13 mei Neptunus-schiebroek
Zaterdag 20 mei DHC
Vrijdag 26 mei ARC John Heitinga Cup
Zaterdag 10 juni VDL  Maassluis Robin van Persie Cup

 

DHC  JO11  –  9      9 x 9
Woensdag 26 april Westlandia Rijnpoort toernooi
Zaterdag 13 mei DHC E top toernooi
Zaterdag 20 mei Vv Spirit
Zondag 4 juni VOAB Joris Mathijssen Cup
Maandag 5 juni Verburch
Zaterdag 10 juni SDO Bussum E top toernooi

 

DHC  JO11  –  10
Zaterdag 13 mei Neptunus-schiebroek
Zaterdag 20 mei DHC
Donderdag 25 mei Cvv Zwervers
Zondag 4 juni VOAB Joris Mathijssen Cup
Maandag 5 juni IJVV  Zwervers
Zaterdag 10 juni Sv Leidschenveen

 

DHC  JO11  –  11
Zaterdag 20 mei Vv Spirit
Donderdag 25 mei Sc Monster
Zondag 28 mei Forum Sport    OVB Lex Schoenmaker Cup
Zaterdag 10 juni Stompwijk

 

DHC  JO9  –  1
Zaterdag 13 mei DHC
Zaterdag 20 mei Sc Feyenoord Coen Moulijn cup
Zondag 28 mei TOGB Internationaal toernooi
Maandag 5 juni Sc t Gooi Super F toernooi

 

DHC  JO9  –  2
Zaterdag 13 mei DHC
Zondag 21 mei VELO
Zaterdag 27 mei Vredenburch
Zaterdag 10 juni VDL  Maassluis Robin van Persie Cup

 

DHC  JO9  –  3
Zaterdag 13 mei DHC
Zaterdag 20 mei Dillitant
Donderdag 25 mei HOVDJSCR
Zaterdag 3 juni Xerxces dzb Michiel Kramer Cup

 

DHC  JO9  –  4
Zaterdag 13 mei DHC
Zaterdag 20 mei Dillitant
Zaterdag 27 mei ARC John Heitinga Cup
Zaterdag 3 juni GSC/ODS  Dordrecht

 

DHC  JO9  –  5
Zaterdag 13 mei DHC
Zondag 21 mei VELO
Zaterdag 27 mei Vredenburch
Zaterdag 3 juni Xerxces dzb Michiel Kramer Cup
Zaterdag 10 juni  VDL  Maassluis Robin van Persie Cup

 

DHC  JO9  –  6
Zaterdag 13 mei DHC
Zaterdag 20 mei Dillitant
Zaterdag 27 mei Spartaan 20
Zaterdag 3 juni Xerxces dzb Michiel Kramer Cup

 

DHC  JO9  –  7
Zaterdag 13 mei DHC
Zaterdag 20 mei Dillitant
Zaterdag 27 mei Vredenburch
Zaterdag 10 juni VDL  Maassluis Robin van Persie Cup

 

DHC  JO7   MINI
Zaterdag 10 juni VDL  Maassluis Robin van Persie Cup