Wedstrijden DHC 1

Programma juli / augustus / sept. Activiteit Bijzonderheden Gegevens
       
Dinsdag 30 juli Start training   19.45 uur
       
Donderdag 1 augustus Training   19.45 uur
       
Vrijdag 2 augustus Training   19.00 uur
       
Zondag 4 augustus OJC Rosmalen 1 - DHC 1 Aanvang 13.00 uur.  Na afloop BBQ bij DHC
  OJC Rosmalen 2 - DHC 2 Aanvang 13.00 uur.   Na afloop BBQ bij DHC
       
Dinsdag 6 augustus Training  19.45 uur  
       
Woensdag 7 augustus DHC comb. Stad Delft Bokaal SEP Full Speed - SEP - DHC
       
Donderdag 8 augustus Training  19.45 uur  
       
Vrijdag 9 augustus Training  19.00 uur  
       
Zaterdag 10 augustus DHC comb. Stad Delft Bokaal Vitesse Delft  
       
Zondag 11 augustus DHC 1 - Leonidas 1 Aanvang 14.00 uur  
       
Dinsdag 13 augustus Training  19.45 uur  
       
Woensdag 14 augustus DHC 1 - UVS 1   Aanvang 19.30 uur
       
Donderdag 15 augustus Training  19.45 uur  
       
Vrijdag 16 augustus Velo toernooi 

Haaglandia 2 - DHC 2
DHC 1 - HBS 1
 

 
19.30 uur
19.30 uur
Haaglandia/ HBS/Velo/DHC
       
Zondag 18 augustus Velo toernooi
VELO 2 - DHC 2
Haaglandia 1 - DHC 1
 
11.30 uur
14.00 uur
Haaglandia/ HBS/Velo/DHC
       
Dinsdag 20 augustus RVVH 1 - DHC 1  Aanvang 20.00 uur  
       
Donderdag 22 augustus Training  19.45 uur  
       
Vrijdag 23 augustus Training  19.00 uur  
       
Zaterdag 24 augustus  Forum Sport 1 - DHC 1 17:00 uur  Beker
   
Zondag 25 augustus VUC 3 - DHC 2 10:00 uur Beker
       
Dinsdag 27 augustus  DHC 1 - Quick Boys 1 ???? uur  Beker
       
Donderdag 29 augustus
Training
DHC 2 - Neptunus/Sch. 2
19.45 uur
20:00 uur
Start sparen
Beker
       
Vrijdag 30 augustus Training 19.00 uur  
       
Zondag 1 september
DHC 1 - Alphense Boys 1
UVS 2 - DHC 2
14:00 uur
11:30 uur
Beker 
Beker
       
Dinsdag 3 september Training 19,45 uur  
       
Donderdag 5 september Training 19.45 uur  
       
Vrijdag 6 september Training 19.00 uur  
       
Zondag 8 september Start competitie DHC 1 - Nieuwenhoorn 1 Aanvang 14.00 uur
    RKAVV 3 - DHC 2 Aanvang 11:00 uur
       
       

 

Uitslagen Beker DHC 1
  Alp Dhc For Qui
Alphense Boys   *** 9-1 ***
DHC -   *** 0-3
Forum Sport *** 1-4   ***
Quick Boys 2-3 *** -  


Stand Beker DHC 1
 

  Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Alphense Boys 2 2 0 0 6 12 3 +9
2 Quick Boys 2 1 0 1 3 5 3 +2
3 DHC 2 1 0 1 3 4 4 0
4 Forum Sport 2 0 0 2 0 2 13 -11


 

14:30 Forum Sport DHC 1 - 4
15:00 Quick Boys Alphense Boys 2 - 3
14:00 Alphense Boys Forum Sport 9 - 1
14:00 DHC Quick Boys 0 - 3
14:00 DHC Alphense Boys  
15:00 Quick Boys Forum Sport  


 



 

 
Uitslagen Hoofdklasse Zondag A
  Bos Dhc Dij Dos Edo Goe Hol Kon Nie Qui Rka Voc Wes Zou
Boshuizen fc   - - - - - - - - - - - - -
DHC -   - - - - - - - - - - - -
Dijk De asv - -   - - - - - - - - - - -
DOSKO - - -   - - - - - - - - - -
EDO hfc - - - -   - - - - - - - - -
Goes - - - - -   - - - - - - - -
Hollandia - - - - - -   - - - - - - -
Kon. HFC - - - - - - -   - - - - - -
Nieuwenhoorn - - - - - - - -   - - - - -
Quick - - - - - - - - -   - - - -
RKAVV - - - - - - - - - -   - - -
VOC - - - - - - - - - - -   - -
Westlandia - - - - - - - - - - - -   -
Zouaven de - - - - - - - - - - - - -  


Stand Hoofdklasse Zondag A
 

  Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 Boshuizen fc 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DHC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dijk De asv 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSKO 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EDO hfc 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Goes 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hollandia 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kon. HFC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Quick 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKAVV 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOC 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Westlandia 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zouaven de 0 0 0 0 0 0 0 0


Wedstrijdschema
Hoofdklasse Zondag A (speelronde 1 - 08/09/2013)
 

14:00 Boshuizen fc Goes  
14:00 DHC Nieuwenhoorn  
14:00 Dijk De asv Zouaven de  
14:00 DOSKO Hollandia  
14:00 Kon. HFC Westlandia  
14:00 Quick EDO hfc  
14:00 RKAVV VOC  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 2 - 15/09/2013)
 

14:00 EDO hfc Kon. HFC  
14:00 Goes Quick  
14:00 Hollandia DHC  
14:00 Nieuwenhoorn RKAVV  
14:00 VOC Dijk De asv  
14:00 Westlandia DOSKO  
14:00 Zouaven de Boshuizen fc  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 3 - 22/09/2013)
 

14:00 Boshuizen fc Dijk De asv  
14:00 DHC Westlandia  
14:00 DOSKO EDO hfc  
14:00 Kon. HFC Goes  
14:00 Nieuwenhoorn VOC  
14:00 Quick Zouaven de  
14:00 RKAVV Hollandia  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 4 - 29/09/2013)
 

14:00 Dijk De asv Quick  
14:00 EDO hfc DHC  
14:00 Goes DOSKO  
14:00 Hollandia Nieuwenhoorn  
14:00 VOC Boshuizen fc  
14:00 Westlandia RKAVV  
14:00 Zouaven de Kon. HFC  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 5 - 06/10/2013)
 

14:00 DHC Goes  
14:00 DOSKO Zouaven de  
14:00 Hollandia VOC  
14:00 Kon. HFC Dijk De asv  
14:00 Nieuwenhoorn Westlandia  
14:00 Quick Boshuizen fc  
14:00 RKAVV EDO hfc  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 6 - 13/10/2013)
 

14:00 Boshuizen fc Kon. HFC  
14:00 Dijk De asv DOSKO  
14:00 EDO hfc Nieuwenhoorn  
14:00 Goes RKAVV  
14:00 VOC Quick  
14:00 Westlandia Hollandia  
14:00 Zouaven de DHC  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 7 - 27/10/2013)
 

14:00 DHC Dijk De asv  
14:00 DOSKO Boshuizen fc  
14:00 Hollandia EDO hfc  
14:00 Kon. HFC Quick  
14:00 Nieuwenhoorn Goes  
14:00 RKAVV Zouaven de  
14:00 Westlandia VOC  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 8 - 03/11/2013)
 

14:00 Boshuizen fc DHC  
14:00 Dijk De asv RKAVV  
14:00 EDO hfc Westlandia  
14:00 Goes Hollandia  
14:00 Quick DOSKO  
14:00 VOC Kon. HFC  
14:00 Zouaven de Nieuwenhoorn  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 9 - 10/11/2013)
 

14:00 DHC Quick  
14:00 DOSKO Kon. HFC  
14:00 EDO hfc VOC  
14:00 Hollandia Zouaven de  
14:00 Nieuwenhoorn Dijk De asv  
14:00 RKAVV Boshuizen fc  
14:00 Westlandia Goes  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 10 - 17/11/2013)
 

14:00 Boshuizen fc Nieuwenhoorn  
14:00 Dijk De asv Hollandia  
14:00 Goes EDO hfc  
14:00 Kon. HFC DHC  
14:00 Quick RKAVV  
14:00 VOC DOSKO  
14:00 Zouaven de Westlandia  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 11 - 01/12/2013)
 

14:00 DHC DOSKO  
14:00 EDO hfc Zouaven de  
14:00 Goes VOC  
14:00 Hollandia Boshuizen fc  
14:00 Nieuwenhoorn Quick  
14:00 RKAVV Kon. HFC  
14:00 Westlandia Dijk De asv  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 12 - 08/12/2013)
 

14:00 Boshuizen fc Westlandia  
14:00 DHC VOC  
14:00 Dijk De asv EDO hfc  
14:00 DOSKO RKAVV  
14:00 Kon. HFC Nieuwenhoorn  
14:00 Quick Hollandia  
14:00 Zouaven de Goes  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 13 - 15/12/2013)
 

14:00 EDO hfc Boshuizen fc  
14:00 Goes Dijk De asv  
14:00 Hollandia Kon. HFC  
14:00 Nieuwenhoorn DOSKO  
14:00 RKAVV DHC  
14:00 VOC Zouaven de  
14:00 Westlandia Quick  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 14 - 19/01/2014)
 

14:00 EDO hfc Quick  
14:00 Goes Boshuizen fc  
14:00 Hollandia DOSKO  
14:00 Nieuwenhoorn DHC  
14:00 VOC RKAVV  
14:00 Westlandia Kon. HFC  
14:00 Zouaven de Dijk De asv  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 15 - 26/01/2014)
 

14:00 Boshuizen fc Zouaven de  
14:00 DHC Hollandia  
14:00 Dijk De asv VOC  
14:00 DOSKO Westlandia  
14:00 Kon. HFC EDO hfc  
14:00 Quick Goes  
14:00 RKAVV Nieuwenhoorn  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 16 - 02/02/2014)
 

14:00 Dijk De asv Boshuizen fc  
14:00 EDO hfc DOSKO  
14:00 Goes Kon. HFC  
14:00 Hollandia RKAVV  
14:00 VOC Nieuwenhoorn  
14:00 Westlandia DHC  
14:00 Zouaven de Quick  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 17 - 16/02/2014)
 

14:00 Boshuizen fc VOC  
14:00 DHC EDO hfc  
14:00 DOSKO Goes  
14:00 Kon. HFC Zouaven de  
14:00 Nieuwenhoorn Hollandia  
14:00 Quick Dijk De asv  
14:00 RKAVV Westlandia  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 18 - 23/02/2014)
 

14:00 Boshuizen fc Quick  
14:00 Dijk De asv Kon. HFC  
14:00 EDO hfc RKAVV  
14:00 Goes DHC  
14:00 VOC Hollandia  
14:00 Westlandia Nieuwenhoorn  
14:00 Zouaven de DOSKO  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 19 - 09/03/2014)
 

14:00 DHC Zouaven de  
14:00 DOSKO Dijk De asv  
14:00 Hollandia Westlandia  
14:00 Kon. HFC Boshuizen fc  
14:00 Nieuwenhoorn EDO hfc  
14:00 Quick VOC  
14:00 RKAVV Goes  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 20 - 16/03/2014)
 

14:00 Boshuizen fc DOSKO  
14:00 Dijk De asv DHC  
14:00 EDO hfc Hollandia  
14:00 Goes Nieuwenhoorn  
14:00 Quick Kon. HFC  
14:00 VOC Westlandia  
14:00 Zouaven de RKAVV  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 21 - 23/03/2014)
 

14:00 DHC Boshuizen fc  
14:00 DOSKO Quick  
14:00 Hollandia Goes  
14:00 Kon. HFC VOC  
14:00 Nieuwenhoorn Zouaven de  
14:00 RKAVV Dijk De asv  
14:00 Westlandia EDO hfc  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 22 - 06/04/2014)
 

14:00 Boshuizen fc RKAVV  
14:00 Dijk De asv Nieuwenhoorn  
14:00 Goes Westlandia  
14:00 Kon. HFC DOSKO  
14:00 Quick DHC  
14:00 VOC EDO hfc  
14:00 Zouaven de Hollandia  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 23 - 13/07/2014)
 

14:00 DHC Kon. HFC  
14:00 DOSKO VOC  
14:00 EDO hfc Goes  
14:00 Hollandia Dijk De asv  
14:00 Nieuwenhoorn Boshuizen fc  
14:00 RKAVV Quick  
14:00 Westlandia Zouaven de  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 24 - 19/04/2014)
 

14:00 Boshuizen fc Hollandia  
14:00 Dijk De asv Westlandia  
14:00 DOSKO DHC  
14:00 Kon. HFC RKAVV  
14:00 Quick Nieuwenhoorn  
14:00 VOC Goes  
14:00 Zouaven de EDO hfc  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 25 - 04/05/2014)
 

14:00 EDO hfc Dijk De asv  
14:00 Goes Zouaven de  
14:00 Hollandia Quick  
14:00 Nieuwenhoorn Kon. HFC  
14:00 RKAVV DOSKO  
14:00 VOC DHC  
14:00 Westlandia Boshuizen fc  


Hoofdklasse Zondag A (speelronde 26 - 11/05/2014)
 

14:00 Boshuizen fc EDO hfc  
14:00 DHC RKAVV  
14:00 Dijk De asv Goes  
14:00 DOSKO Nieuwenhoorn  
14:00 Kon. HFC Hollandia  
14:00 Quick Westlandia  
14:00 Zouaven de VOC